درباره هیرمان نوین

شرکت”هیرمان نوین صنعت” با هدف تامین نیازمندی های کارفریان محترم در زمینه تجهیزات برقی مجتمعات مسکونی اداری و تجاری علی الخصوص “تهیه و تامین سیم و کابل” ، فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷ آغاز نموده و تاکنون با انجام بیش از ده ها پروژه در زمینه تامین سیم و کابل پروژه های مختلف، کمک شایانی به مشتریان و کارفرمایان در خرید مناسب محصولات مورد نیاز نموده است.

 

با توجه به کاربرد گستره سیم و کابل در صنایع مختلف کشور، این صنعت روز به روز در حال گسترش بوده و مطابق با آخرین آمار کسب شده تاکنون بیش از صدها کارخانه سیم و کابل در کشور احداث شده است. لذا انتخاب تامین کننده اصلح از نظر کیفی و مطابق با استانداردهای مرجع و همچنین قیمت مناسب از اهداف اصلی این شرکت در راستای کاهش هزینه های ساخت و ساز کارفرمایان محترم می باشد.

 

برخلاف بسیاری از شرکت های مشابه که نماینده انحصاری تولید کننده می باشند این شرکت با تکیه بر نفرات مجرب خود و پس از تحقیقات لایه ای در بازار، مناسبترین پیشنهاد فنی و مالی خود را در زمینه خرید سیم و کابل از سازندگان مختلف دریافت کرده و پس از بررسی کیفی سازندگان اقدام به ارائه پیشنهاد خود به کارفرمایان می نماید. نتیجه این فرآیند قطعا یک خرید رضایت بخش خواهد بود.

 

لذا ارائه مناسب ترین پیشنهاد بر اساس نیازمندی های کارفرما و حتی ارائه گزینه های دیگر جهت سهولت در انتخاب سازندگان توسط کارفرمای محترم از مهمترین اهداف این شرکت می باشد.

 

این موضوع نیز خود عاملی برای افزایش رضایت مندی مشتریان عزیز و در نهایت گامی موفق برای ما به حساب می آید. با کمال میل پذیرای هر گونه انتقاد و پیشنهاد از سوی شما مشتریان و کارفرمایان عزیز هستیم.

ما خلاق ترین هستیم

رضایت-مشتری

رضایت ۱۰۰٪ مشتری

سعی ما در این است که با ارائه پیشنهادات مناسب و در نظر گرفتن منافع کارفریان و مشتریان، رضایت آنها از نظر کیفیت و هزینه محصولات جلب گردد.

رضایت-مشتری

رضایت ۱۰۰٪ مشتری

سعی ما در این است که با ارائه پیشنهادات مناسب و در نظر گرفتن منافع کارفریان و مشتریان، رضایت آنها از نظر کیفیت و هزینه محصولات جلب گردد.

برنامه-ریزی

برنامه ریزی سفارشی

یکی از اولویت های اصلی در “هیرمان نوین صنعت” جلب رضایت مشتری جهت ارائه خدمات به کارفرمایان مطابق برنامه ریزی زمانبندی شده می باشد. این مهم از طریق تعهد کارکنان این شرکت اخذ پیشنهادات مطابق برنامه ریزی انجام شده و ارائه آن با کارفرمایان در کمترین زمان ممکن می باشد.

کارمندان

کارکنان حرفه ای

ما در “هیرمان نوین صنعت” با تحقیقات گسترده در بیش از یک صد تامین کننده کابل و در نظر گرفتن الزامات استانداردی، بهترین پیشنهاد مالی در خصوص تامین سیم و کابل آماده را کرده و در اختیار کارفرمایان محترم قرار می دهیم.